La Prairie Terapie Spravující Tok času (Cellular Radiance Cream) 50 Ml

La Prairie Terapie spravující tok času (Cellular Radiance Cream) 50 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Krémy
Dodavatel:La Prairie
Cena:12926.00 Kč
La Prairie Terapie spravující tok času (Cellular Radiance Cream) 50 ml 2,25 (45%) 24 hodnocení

Obnovuje mladistvou strukturu pleti, zpevňuje ji a dodává jí pružnost. Násobí schopnost pleti odrážet světlo. Prostřednictvím tekutých krystalků dodává pleti jedinečný zářivý vzhled. Cellular Radiance Cream odráží nedočkavost mládí ve své schopnosti mít vynikající výsledky od chvíle, kdy jej poprvé aplikujete - redukuje vrásky a pigmentové skvrny, tonizuje a revitalizuje pleť a dodává ji nádherný mladistvý jas. Vhodné pro ženy se znaky chronologického stárnutí pleti způsobeného změnami středního věku (linky, vrásky, ztráta pružnosti). Pro extrémní a neočekávaně suchou pleť, při ztrátě záře.


 • Cannaderm Zklidňující krém Robátko 50 g
  Cannaderm Zklidňující krém Robátko 50 g

  Robátko zklidňující krém je určený pro lokální ošetřování svědivých míst na pokožce dětí i dospělých, kteří mají velmi..

  185.00 Kč
 • MedPharma Měsíčková mast 75 ml
  MedPharma Měsíčková mast 75 ml

  Měsíčková mast je jedinečnou kombinací měsíčkového extraktu, aloe vera, mandlového a kukuřičného oleje, glycerinu, vitaminu E..

  69.00 Kč
 • Energy Cytovital 50 ml
  Energy Cytovital 50 ml

  Bioinformační krém Cytovital pro výživu buněk pokožky a pro její silnou regeneraci. Cytovital je zdrojem energie pro kůži a pravým..

  367.00 KčObjevte: V sekci krémy je možné objevit la prairie terapie spravující tok času (cellular radiance cream) 50 ml!
© 2021 Kontakt