EUCERIN HYALURON-FILLER Denní Krém 50ml 63485

EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o pleť - dermokosmetika
Dodavatel:EUCERIN
Cena:659 Kč
EUCERIN HYALURON-FILLER denní krém 50ml 63485 2,75 (55%) 19 hodnocení

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť si poradí s prvními známkami stárnutí suché kůže. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled a přitom chrání pleť před předčasným stárnutím vyvolaným UV paprsky. Inovativní směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky. Svým ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje Hyaluron-Filler Denní krém SPF15 pro suchou pleť účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek. * Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku. Velikost balení je 50 ml.


 • Linola Face 50ml
  Linola Face 50ml

  Krém Linola Face obsahuje vysoký podíl přírodních lipidů bohatých na kyselinu linolovou, důležitou složku pro dobrou funkci ochranné..

  224 Kč
 • Saloos Bio regener.obličejový olej Levandule 20 ml
  Saloos Bio regener.obličejový olej Levandule 20 ml

  Bio regenerační obličejový olej Levandule obohacený o vzácný šípkový olej prospívá každému typu pleti. Jedná se o čistý přírodní..

  169 Kč
 • Saloos Bio regener.obličej.olej Granát.jablko 20ml
  Saloos Bio regener.obličej.olej Granát.jablko 20ml

  Regenerační obličejový olej Granátové jablko revitalizuje a omlazuje zejména náročnou a zralou pleť. Směs vzácného oleje z granátového..

  179 Kč
 • Saloos Extra bio Šípkový olej 20ml
  Saloos Extra bio Šípkový olej 20ml

  Bio šípkový olej je bohatý na vitamín A a více nenasycené mastné kyseliny. Je vhodný pro suchou a zralou pleť. Po aplikaci bude vaše pleť..

  185 Kč
 • Cimmerin gel na koutky 5 ml
  Cimmerin gel na koutky 5 ml

  Cimmerin gel je přípravek, který slouží k ochraně a péči o pokožku úst a koutků. Přípravek se doporučuje osobám, které jsou náchylné..

  59 KčObjevte: Péče o pleť - dermokosmetika V sekci dermokosmetika je možné objevit eucerin!
© 2021 Kontakt